Referencie

Aké sú investičné skúsenosti mojich klientov

So službami poskytovanými spoločnosťou Phoenix Investor som ako klient veľmi spokojný. Oceňujem predovšetkým profesionálny servis pre klienta a ochotu p. Ovečkovej pri poskytovaní potrebných informácií o zlate a svete investícií.

Rastislav – masér, Švajčiarsko

S firmou Phoenix Investor investujem už 1,5 roka a z mojej strany je tam veľká spokojnosť. Zhodnotenie majetku nielen vďaka podielovým fondom, ale i zlatu, je viac než skvelé. Moja poradkyňa Oľga Ovečková je veľká profesionálka, a len vďaka nej a jej radám, či službám si môžem svoje peniaze odkladať na dôchodok. Firma Phoenix Investor je skvelá príležitosť pre každého, kto nechce na dôchodku len prežívať, ale poriadne si ho užívať.

Dáška – manažér v gastronómii, SK

Firma Phoenix Investor poskytuje služby v oblasti investičného poradenstva na vysokej a profesionálnej úrovni. Z tohto dôvodu som investovala do fyzického zlata prostredníctvom tejto spoločnosti. Ako klient som pravidelne informovaná o dianí vo svete investícii, za čo by som sa chcela poďakovať p. Ovečkovej.

Barbora – masérka, Švajčiarsko

Na firme Phoenix Investor sa mi páči profesionálny prístup, ochota a trpezlivosť vysvetliť všetky moje otázky. Som dôchodkyňa a investujem do podielových fondov už tri roky a s výsledkami som veľmi spokojná. Ďakujem pani Ovečkovej za milý prístup a ochotu, s akou mi všetko vysvetlila. Firmu Phoenix Investor odporúčam. Využite služby profesionálov.

Kamila – dôchodkyňa, SK

Šancu začať investovať som dostal vo svojich 20 rokoch, za čo som veľmi rád, že sa mi to podarilo takto skoro. Pod firmou Phoenix Investor investujem od jej vzniku, čiže pomaly 5 rokov a nemôžem povedať nič iné ako spokojnosť. Konkrétne človek, čo ma má na starosti je p. Oľga Ovečková, maximálna spokojnosť. Raz za čas si spolu sadneme, prediskutujeme čo sa ako má, ktorým smerom by bolo dobré sa uberať ďalej. Ochotná, poradí, pomôže. Za mňa veľká spokojnosť.

Michal – asistent manažéra predajne, SK

Dobrý deň, nerobím to často, ale vzhľadom na profesionálny prístup ku mne, ako klientovi Phoenix-Investor som si našiel chvíľku na napísanie tejto kladnej recenzie. Vďaka p. Ovečkovej som pravidelne informovaný o dianí na svetovom trhu investícií a zlata. P. Ovečková je vždy veľmi nápomocná pri riešení mojich otázok a zároveň ochotná pri poskytovaní potrebných informácií. Investovanie cez spoločnosť Phoenix-Investor môžem len odporučiť.

Dušan – projektový manažér, SK

Služby firmy Phoenix Investor odporúčam každému, kto si chce zveľaďovať svoj majetok. Táto firma vám poskytne kompetentné a transparentné informácie, týkajúce sa investovania či už do fondov alebo do fyzického zlata.

Milota – personalistka, Švajčiarsko

Cez spoločnosť Phoenix Investor investujem už 4 roky a som veľmi spokojná, investujem do podielových fondov aj do zlata a výsledky vidieť na mojich depozitných účtoch, potrebovala som vybrať peniaze a za 3 dni som ich mala na svojom účte. Odporúčam využiť ich služby, môžete len získať.

Lenka – veterinárny lekár, SK

Firma Phoenix Investor ma zaujala svojím poradenstvom a službami, s ktorými som veľmi spokojná aj vďaka profesionálnemu a nadštandardnému prístupu mojej finančnej poradkyne pani Mgr. Ovečkovej, ktorá ochotne vysvetľuje moje otázky a informuje ma o novinkách vo svete investícii. 

Oľga – akademický pracovník, CZ

Vďaka spoločnosti Phoenix Investor som sa naučil vážiť si svoje peniaze a rozumne investovať. Odporúčam.

Rastislav – istavebný nžinier, SK

Na firme Phoenix Investor oceňujem modernizáciu a prístup k finančným produktom, ktoré banka na Slovensku neposkytuje.

Miroslav – vedecký pracovník, SK

Využil som služby firmy Phoenix Investor a som veľmi spokojný, aj keď som už na dôchodku som rád, že si ešte môžem zhodnocovať svoj majetok. Zaujal ma profesionálny prístup a ochota. Odporúčam využiť aj vám.

Ján – dôchodca, SK

Firma Phoenix Investor zaoberajúca sa sprostredkovaním a poradenskou činnosťou v oblasti investícií ma presvedčila vďaka niekoľkoročným skúsenostiam v tejto oblasti. Prostredníctvom tejto spoločnosti som investovala do fyzického zlata a so službami som veľmi spokojná. Predovšetkým by som chcela vyzdvihnúť profesionálny a veľmi ochotný prístup p. Ovečkovej.

Barbora – masérka, Švajčiarsko

Som vďačná, že aj ako dôchodkyňa môžem zhodnocovať svoj majetok. Cez firmu Phoenix Investor investujem do podielových fondov už tri roky a s výsledkami som veľmi spokojná. Ďakujem pani Ovečkovej za trpezlivosť a ochotu všetko mi vysvetliť a zodpovedať mi moje otázky. Firmu Phoenix Investor odporúčam aj vám.

Kamila – dôchodkyňa, SK

Pod firmou Phoenix Investor investujem od jej začiatku pôsobenia na Slovensku čiže nejakých 5 rokov. Ja som bol pridelený p. Oľge Ovečkovej ako jej klient a môžem povedať len toľko, že maximálna spokojnosť. Ochota, poradí, pomôže, vôbec žiadne nátlaky, ako to býva inde, že tam a tam investuj toľko a toľko. Priateľský, normálny a seriózny prístup. V dnešnej dobe a pri množstve investičných spoločností vítaný pohľad na vec. Môžem len odporúčať.

Miško – asistent, SK

Som spokojný s investovaním cez Phoenix Investor do podielových fondov a zlata. Full servis zabezpečuje p. Ovečková, ktorá vždy ochotne poradí a aj pomôže.

Ľubo – operátor výroby, SK

S Firmou Phoenix Investor SK som spokojný.

Pavel – dispečer v železničnej doprave, SK

Je skvelé, že firma Phoenix Investor SK poskytuje svoje služby v rámci celého Slovenska. Patrí medzi serióznych partnerov, investujem už 6-7 rokov, vždy som sa mohol spoľahnúť a dôverovať! Môžem len odporučiť 👌

Tomáš – distribútor tlače, SK

So službami a poradenstvom firmy Phoenix Investor som veľmi spokojná a odporúčam ju. Hoci investujem len krátko, moje investície sa už zhodnocujú. Oceňujem profesionálny a nadštandardný prístup mojej finančnej poradkyne pani Mgr. Ovečkovej, ktorá s veľkou trpezlivosťou a ochotou pristupuje k vysvetleniu mojich otázok a zároveň neustále prináša nové informácie o dianí vo svete investícii.

Oľga – vedecký pracovník, CZ

Investovanie v dnešnej dobe je to najrozumnejšie, čo môžeme urobiť, aby sme si ochránili svoje financie. A investovanie so spoločnosťou Phoenix Investor prispeje k ich zhodnoteniu. Odporúčam najmä odborný a ústretový prístup pani Ovečkovej.

Danka – dôchodkyňa, SK

S firmou Phoenix Investor investujem už tri roky a s výsledkami som veľmi spokojná. Už som na dôchodku a som rada, že si môžem ešte zhodnocovať majetok. Ďakujem pani Ovečkovej za trpezlivosť, s akou mi zodpovedala všetky moje otázky. Firmu Phoenix Investor môžem len odporučiť.

Kamila – dôchodkyňa, SK

Ďakujem firme Phoenix Investor, že mi dala možnosť zhodnocovať svoj majetok v podielových fondoch, aj keď som už dôchodca. S výsledkami som spokojný a ďakujem pani Ovečkovej za trpezlivosť a ochotu zodpovedať mi moje otázky. Firmu Phoenix Investor odporúčam všetkým.

Ján – dôchodca, SK

Investujem do zlata cez firmu Phoenix Investor a s výsledkami som spokojná. Dostávam pravidelne informácie so sveta investovania, čím si rozširujem svoju finančnú gramotnosť. Odporúčam.

Zuzka – mamička na materskej, SK

Spoločnosť  Phoenix Investor mi ukázala cestu ako neprísť o svoje úspory a to, ako ich zhodnotiť, mi dáva záruku profesionálny a osobný prístup pani Ovečkovej.

Danka – dôchodkyňa, SK

Viem, prečo investujem prostredníctvom spoločnosti Phoenix Investor. Je pre mňa zárukou, že moje financie sú v dobrých rukách, a to aj vďaka starostlivému a zodpovednému prístupu finančnej poradkyne pani Ovečkovej.

Rastislav – stavebný inžinier, SK

Vo Phoenix Investor investujem 3 roky, som spokojný s výsledkami aj s poradenstvom pani Ovečkovej. Odporúčam.

Pavel – dispečer, SK

Napriek tomu, že s firmou Phoenix Investor investujem len krátko,vidím už výsledky a som spokojná.

Zuzana – MD, SK