Darček

Sporiaci účet krytý zlatom ako darček nielen pod stromček a k tomu Appka, ktorá generuje príjem :)

Vianoce sa blížia, pripomínajú nám ich rôzne reklamy, letáky a ponuky obchodov. Mne sa smeje nielen moja rodina, ale už aj známi, pretože ja nakupujem darčeky celý rok, začínam už po Vianociach. Nechápu to. Možno si tiež myslíš, že to nie je normálne. Má to však viac výhod:

  • v septembri mám darčeky nakúpené
  • v októbri pobalené
  • a v novembri som vysmiata, už si len užívam predvianočný čas bez stresov a zhonu.

Výnimkou nie je ani tento rok. A práve teraz zahajujú moja rodina a známi nákupné šialenstvo. Doteraz nebolo kedy. Nakupujú nie vždy, čo mali v pláne, času málo a Vianoce za dverami. Stalo sa ti, že si si pod stromčekom našiel/la lapače prachu alebo darčeky, ktoré ti nič nehovorili? Alebo naopak si už vyčerpal/la všetky nápady ako obdarovať blízkych? Čo tak tento rok darovať hodnotu do budúcna? A k tomu Appku, ktorá generuje príjem.

Pred 5 rokmi sme sa rozhodli darovať si pod stromček Sporiace účty kryté zlatom. Myslím, že lepší darček som svojim deťom dať nemohla. Finančná gramotnosť im otvára oči, učí ich narábať s peniazmi a rozlišovať medzi finančnými produktami na trhu.

Môj syn mi povedal: „tieto informácie by sa mali dostať ku všetkým, pretože nevedomosť = chudoba“. Na zamyslenie, čo povieš. A to mal len 22 rokov. Dcéra sa vyjadrila asi v tomto duchu: „financiám síce nerozumiem, ale viem, že keď teraz niečo neurobím, tak na staré kolená pôjdem po žobraní“.

Uvedomila som si, že mladých sa bytostne dotýka téma ich budúcnosti, že sledujú veci okolo seba a nie je im to ľahostajné!!! A ja viem, že sa mi o 20 rokov poďakujú, že dostali príležitosť dostať sa k týmto informáciám, pretože následné rozhodnutia im umožnia stať sa v budúcnosti finančne nezávislými, odísť do finančného dôchodku a užívať si život namiesto živorenia.

Tieto informácie však nie sú len pre mladých. Túto príležitosť máš teraz aj ty. Obdaruj seba, svoje deti či vnúčatá, daruj HOJNOSŤ. Je to jednoduché, dohodni si nezáväznú konzultáciu online ZDARMA a spoločne sa pozrieme na tvoje možnosti.